میعادگاه آزادگان جهان

{{اگر هنوز در جستجوی شخصی هستید که بیاید وزندگی شمارا تغییر دهد، به آیینه نگاه کنید، اورا خواهی یافت....!}}

درود بر گام‌های سترگی که تاریخ‌ ساز هستند.

درود بر دل‌هایی که مالامال از محبت به حسین (ع) و پر از توحیدند.

خدایا چه می‌ بینم؟!

این «حضور»، حکایت « ظهور» دارد. بدون شک اربعین راهی به سوی ظهور و شکل‌گیری امت جهانی مستضعفین است.

خدایا! این «نور»، « صدا» و «حرکت»، تاریخ را از بیراهه برمی‌گرداند و خبر از بازگشت روح به جهان بی‌روح می‌دهد.

درود بر عقل‌هایی که به پایان تاریخ بشر می‌اندیشند، به حکومت مستضعفان، به ظهور حق، به امام زمان (عج)، به بقیه ‌الله‌ الاعظم. میلیون‌ها انسان مشتاق آزادی و عدالت آمده‌اند تا بگویند پایان تاریخ، آن نیست که لیبرالیسم مدعی دروغین آن است. دستاورد لیبرالیسم در جهان مدرن؛ تباهی، هرزگی، ستم، تجاوز، تبعیض، نابرابری،‌ فاصله طبقاتی، یاغی‌گری، کشتار بی‌گناهان و نسل‌کشی است. خوبان جهان، اربعین را یک فرصت برای کشف هویت واقعی انسانی، خیزشی برای پاسخ به ندای فطری حق‌خواهی و خداجویی می‌دانند. میلیون‌ها انسان آمده‌اند در مسیرهای نجف به کربلا، بگویند؛ ما با منطق علی (ع) و با راهبرد حسین (ع) پایان تاریخ را به رهایی،‌ آزادی، آزادگی، وفای به‌ عهد، ایثار، محبت، پاکی و فداکاری، عدالت و به عبودیت انسان در برابر خدا ختم می ‌کنیم.

آنان‌ که طی سه قرن اخیر با مدرنیسم مسیر حرکت انسان را از عقلانیت و وحیانیت جدا کردند و آن‌را به ناکجا آباد جهل و تباهی بردند، روسیاهان ابدی تاریخ بشر هستند.

***

امروز خوبان جهان تمام قامت ایستاده‌اند و فریاد می‌زنند:

صلی‌الله علیک یا اباعبدالله

صلی‌الله علیک یا اباعبدالله

صلی‌الله علیک یا اباعبدالله

سلام بر تو ای آقای غرق نور

سلام بر تو ای آقای غرق خون

سلام بر تو ای آقای پر درد و صبور

ای حسین! تو با انسان‌ها فارغ از هر عقیده و مرام چه کرده‌ای؟! که امروز در مسیر نجف تا کربلا میلیون‌ها نفر دارند تاریخ توحید را مرور می‌کنند و با زبان اشک باهم سخن می‌گویند. زبان اشک، زبان صدق است و هرگز دروغ نمی‌گوید. آن‌ها آمده‌اند تا بگویند؛ دیگر نمی‌گذاریم با شمشیر ستم، فرق عدالت را بشکافند و با خنجر ظلم و نفاق و نیرنگ، سر آزادی را از تن انسانیت جدا کنند.
محمدکاظم انبارلویی

بازدید: 22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی خوش آمدید.

اپارتمان فروشی ،دست اول دوخوابه،رشت شهرک فرهیختگان سند تکبرگ،تلفن: ۰۹۲۰۳۸۵۸۶۷۵ دفترکار نسقی مناسب ۷تا۱۲ متری طبقه اول بر خیابان ولی عصر رشت. تلفن:۰۹۱۲۳۸۵۸۶۷۵  
رفتن به نوارابزار