رونق سرمایه گذاری

{{اگر هنوز در جستجوی شخصی هستید که بیاید وزندگی شمارا تغییر دهد، به آیینه نگاه کنید، اورا خواهی یافت....!}}

در گفتگو با مهر عنوان شد:
جاسک با رونق سرمایه گذاری و فعالیت شرکتهای تولیدی توسعه می یابد

جاسک – فرماندار جاسک گفت: جاسک با رونق سرمایه گذاری و فعالیت شرکتهای تولیدی توسعه می یابد.

محمد رادمهر در گفتگو با خبر نگار مهر با اشاره به اینکه در طرح توسعه مکران از شهرستان جاسک به عنوان یک منطقه ویژه اقتصادی یاد شده است گفت: این شهرستان در صورت ساخت وساز وشروع فعالیتهای شرکت های اقتصادی وتجاری متحول خواهد شد ومی تواند نقش موثری در تحول وتوسعه شهرستانهای شرق هرمزگان داشته باشد.

رادمهر بیان داشت:سرمایه گذاران با نشان دادن چراغ سبز برای فعالیت در این منطقه هم اکنون آماده به آغاز این فعالیتها هستند وپیگیر اقدامات اولیه برای سرمایه گذاری در جاسک هستند.

فرماندار جاسک عنوان کرد :توسعه پایدار همراه با رعایت استاندارد های محیط زیستی باید اولویت همه شرکتهایی باشد که قصد سرمایه گزاری در شهرستان جاسک را دارند.

رادمهر با اشاره به ملاقات مشاوران شرکت پتروپالایش که در جاسک در حال سرمایه گذاری هستند تصریح کرد:به گفته مشاوران این پروژه تا پایان سال جاری مصمم هستند ۲۰ درصد کارها رو اجرایی وهمچنین محوطه سازی وخیابان کشی اولیه مکان مورد نظر انجام شود.

فرماندار جاسک گفت : پروژه پتروپالایش مکران یکی از پروژه‌های عظیمی است که با بهره‌برداری از آن، بیش از ۳۵۰ هزار بشکه تولید محصول می شود که دارای اسکله مجزا خواهد بود .

رادمهر بیان داشت: درصورت احداث این پروژه قبل از پایانه های نفتی ، مواد خام وملزومات مورد نیاز از بوشهر از طریق دریا به جاسک وپهلوگیری شناورها دراسکله ایی که بدین منظور ساخته می شود انجام خواهد شد

بازدید: 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی خوش آمدید.

اپارتمان فروشی ،دست اول دوخوابه،رشت شهرک فرهیختگان سند تکبرگ،تلفن: ۰۹۲۰۳۸۵۸۶۷۵ دفترکار نسقی مناسب ۷تا۱۲ متری طبقه اول بر خیابان ولی عصر رشت. تلفن:۰۹۱۲۳۸۵۸۶۷۵  
رفتن به نوارابزار