تولید نفت در۲۰۱۹

{{اگر هنوز در جستجوی شخصی هستید که بیاید وزندگی شمارا تغییر دهد، به آیینه نگاه کنید، اورا خواهی یافت....!}}

بر اساس اعلام وزارت انرژی روسیه؛ روسیه تولید نفتش را برای ۲۰۱۹ کاهش نمی‌دهد

وزارت انرژی روسیه اعلام کرد: این کشور تولید نفتش را برای سال ۲۰۱۹ کاهش نمی‌دهد.
روسیه تولید نفتش را برای ۲۰۱۹ کاهش نمی‌دهد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس به نقل از الاقتصادیه، وزارت انرژی روسیه اعلام کرد: این کشور به طور میانگین روزانه ۱۱ میلیون و ۳۹۰ هزار بشکه نفت در ۱۱ ماه منتهی به ماه جاری تولید کرده است.

البته تولید نفت روسیه در اکتبر گذشته حدود ۱۱ میلیون ۴۱۰ هزار بشکه در روز بد که در ماه جاری کمی کاهش یافته است.

شرکت‌های روسیه با افزایش تولید نفت مورد حمایت قرار گرفته اند و به دنبال پروژه های جدید هستند تا تولید نفت روسیه نسبت به گذشته که کاهشی بوده است روند افزایشی داشته باشد.

مدیر اجرایی شرکت نفت لوک اویل روز گذشته اعلام کرد که نیازی به کاهش نفت در سال ۲۰۱۹ ندارد، زیرا بازار جهانی نفت نیازمند نفت روسیه است.

همچنین روسیه اعلام کرده است، با سازمان اوپک برای تنظیم بازار نفت نیز همکاری مشترک خواهد داشت، همچنان که روسیه در سالیان قبل این همکاری را برای بهبود قیمت نفت انجام داده است، به طوری که ابتدا تصمیم به کاهش تولید گرفتند و بازار نفت به دلیل ترس از کمبود نفت دچار افزایش قیمت شد، اما رصد بازار نفت نشان می‌دهد، سال آینده نیازی نیست تا روسیه تولید نفت خود را کاهش دهد.

بازدید: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی خوش آمدید.

اپارتمان فروشی ،دست اول دوخوابه،رشت شهرک فرهیختگان سند تکبرگ،تلفن: ۰۹۲۰۳۸۵۸۶۷۵ دفترکار نسقی مناسب ۷تا۱۲ متری طبقه اول بر خیابان ولی عصر رشت. تلفن:۰۹۱۲۳۸۵۸۶۷۵  
رفتن به نوارابزار