پرتاب فضاپیمایی جدید

{{اگر هنوز در جستجوی شخصی هستید که بیاید وزندگی شمارا تغییر دهد، به آیینه نگاه کنید، اورا خواهی یافت....!}}

اسپیس ایکس در آستانه پرتاب فضاپیمایی جدید

شرکت فضایی خصوصی اسپیس ایکس قصد دارد به زودی فضاپیمای تازه خود به نام فالکون ۹ را به فضا پرتاب کند. این فضاپیما بعد از چند روز پرواز در کالیفرنیا فرود خواهد آمد.

شرکت فضایی خصوصی اسپیس ایکس قصد دارد به زودی فضاپیمای تازه خود به نام فالکون ۹ را به فضا پرتاب کند. این فضاپیما بعد از چند روز پرواز در کالیفرنیا فرود خواهد آمد.
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، شرکت اسپیس ایکس که به الون ماسک میلیاردر معروف و سرمایه گذار مشهور عرصه فناوری تعلق دارد تا چند ساعت دیگر روانه فضا می شود.
قرار است این فضاپیما یک ماهواره تصویربرداری از زمین که توسط آرژانتینی ها تولید و ساخته شده را در مدار کره زمین قرار دهد. فالکون ۹ راس ساعت۷:۲۱ بعد از ظهر به وقت محلی از پایگاه هوایی Vandenberg به فضا پرتاب می شود. فضاپیمای یادشده قبلا هم ماموریت های کوتاه مدتی را انجام داده بود.
پیش از این قرار بود این فضاپیما روز شنبه روانه ماموریت خود شود. اما به منظور انجام برخی کنترل های نهایی این ماموریت به تاخیر افتاده بود.
شرکت اسپیس ایکس در حال برنامه ریزی برای اجرای ماموریت های جاه طلبانه فضایی است که از جمله مهم ترین آنها اعزام عده ای فضانورد به کره مریخ و اسکان بشر دراین سیاره سرخ رنگ است.
https://www.cnet.com/news/spacex-preps-light-and-sound-show-of-a-landing-for-california

بازدید: 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی خوش آمدید.

اپارتمان فروشی ،دست اول دوخوابه،رشت شهرک فرهیختگان سند تکبرگ،تلفن: ۰۹۲۰۳۸۵۸۶۷۵ دفترکار نسقی مناسب ۷تا۱۲ متری طبقه اول بر خیابان ولی عصر رشت. تلفن:۰۹۱۲۳۸۵۸۶۷۵  
رفتن به نوارابزار