طرح گردشگری

{{اگر هنوز در جستجوی شخصی هستید که بیاید وزندگی شمارا تغییر دهد، به آیینه نگاه کنید، اورا خواهی یافت....!}}

بزرگترین طرح گردشگری تجاری در چابهار اجرا می شود
بزرگترین طرح تفریحی-تجاری درسیستان وبلوچستان تا پنج سال آینده در بندر چابهار اجرا و کامل می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران (مانا) به گفته سرمایه گذار شهر رویال صدف، دراین طرح هفتصد نفردر سه نوبت مشغول فعالیت می شوند.
سرمایه گذارشهر رویال صدف با اشاره به آغاز ساخت این طرح گفت:این پروژه با اعتباری بالغ بر۶۰۰میلیارد تومان و درزمینی به مساحت ۱۹۴هزار مترمربع ساخته می شود
وی زمان ساخت کامل این طرح را پنج سال دانست وافزود: فازاول این شهر که شامل مجتمع های تجاری ومسکونی است تاپایان اردیبهشت ۹۸ به بهره برداری می رسد.

به گفته خوانساری با سرمایه گذارانی از کشورهای عمان، بلژیک وتایلند برای واردات لوازم یدکی وخودرو وفروش آن ها در این شهر قرارداد منعقد شده است.
وی با تشریح قسمت های مختلف این شهر گفت:مجمع تجاری پنج طبقه، مجتمع اداری ۱۲طبقه وسه مجتمع مسکونی ۲۰طبقه ازقسمت های مختلف این شهراست.
سرمایه گذار شهر رویال صدف تصریح کرد:هم چنین یک زمین سه هزار متری برای مجموعه ورزشی ونیز یک رستوران سنتی وصنایع دستی اصیل چابهار برای این شهردر نظر گرفته شده است.

محمدخوانساری خاطرنشان کرد: پس از بهره برداری، برای بالغ برچهار هزار نفر اشتغال زایی می شود.
بخش های مختلف این شهرشامل بخش تجاری با دوهزارواحد ومجموعه نمایشگاهی،بخش اداری شامل ۱۲۰واحد،بخش اقامتی با دارابودن سه برج مسکونی۲۰طبقه ویک هتل چهارستاره وفضای تفریحی ورستوران های سنتی است که همه اینها را سرمایه گذار بخش خصوصی می سازد وسازمان منطقه آزاد درآن نقشی ندارد.

بازدید: 16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی خوش آمدید.

اپارتمان فروشی ،دست اول دوخوابه،رشت شهرک فرهیختگان سند تکبرگ،تلفن: ۰۹۲۰۳۸۵۸۶۷۵ دفترکار نسقی مناسب ۷تا۱۲ متری طبقه اول بر خیابان ولی عصر رشت. تلفن:۰۹۱۲۳۸۵۸۶۷۵  
رفتن به نوارابزار