قیمت زعفران

{{اگر هنوز در جستجوی شخصی هستید که بیاید وزندگی شمارا تغییر دهد، به آیینه نگاه کنید، اورا خواهی یافت....!}}

 


زعفران


نایب رئیس شورای ملی زعفران از افزایش مجدد قیمت این محصول در بازار خبر داد و گفت: در حال حاضر حداکثر قیمت طلای سرخ ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.


غلامرضا میری در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت بازار زعفران اظهارداشت: چندی قبل قیمت این محصول حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزان شد اما این کاهش تنها حدود ۴۸ ساعت پایدار بود و بعد از آن نرخ طلای سرخ مجددا سیر صعودی در پیش گرفت.


وی، عدم عرضه زعفران به بازار را دلیل این افزایش قیمت عنوان کرد و افزود: طبیعی است وقتی قیمت‌ها به شدت افت می کند، کشاورزان نیز از عرضه محصول به بازار خودداری می کنند که همین امر سبب افزایش نرخ می شود.


به گفته میری، در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم زعفران دسته حداقل حدود ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و حداکثر ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، زعفران پوشال حداقل ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و حداکثرحدود ۶ میلیون و ۶۵۰ هزارتومان، سرگل حداقل ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و نگین حداقل ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و حداکثر ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.


نایب رئیس شورای ملی زعفران در پاسخ به این پرسش که نوسانات بازار طلای سرخ تا چه زمانی ادامه دارد؟ اظهارداشت: به اعتقاد بنده، نوسانات بازار زعفران تا زمان عرضه محصول جدید به بازار( پایان مهرماه) ادامه خواهد داشت. جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ – ۱۰:۳۹

 


بازدید: 78

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی خوش آمدید.

اپارتمان فروشی ،دست اول دوخوابه،رشت شهرک فرهیختگان سند تکبرگ،تلفن: ۰۹۲۰۳۸۵۸۶۷۵ دفترکار نسقی مناسب ۷تا۱۲ متری طبقه اول بر خیابان ولی عصر رشت. تلفن:۰۹۱۲۳۸۵۸۶۷۵  
رفتن به نوارابزار