شرکت جنرال الکتریک آمریکا

{{اگر هنوز در جستجوی شخصی هستید که بیاید وزندگی شمارا تغییر دهد، به آیینه نگاه کنید، اورا خواهی یافت....!}}

 


 

http://multimedia.mehrnews.com/Larg1/1393/07/13/IMG12495203.jpeg

 

شرکت جنرال الکتریک آمریکا:

 

ما برای فعالیت در ایران آماده‌ایم

 

مدیر ارشد شرکت جنرال الکتریک آمریکا اعلام کرد در صورت برداشته شدن محدودیت‌ها، شرکتش برای فعالیت اقتصادی در ایران آماده است.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، فرصت‌های اقتصادی جدید در منطقه خاورمیانه درحال شکل گیری است. ایران یکی از کشورهایی است که در این حوزه مطرح است. البته درهای ایران به روی شرکتهای آمریکایی باز نیست که می خواهند فعالیت کنند.

باید توجه داشت که ایران
بازار بزرگ مصرف کنندگان دارد و درعین حال، منابع عظیمی از نظر نفت و گاز در اختیار دارد. سئوال مطرح این است که اگر بازارهای ایران باز شود، شرکت‌های آمریکایی در این عرصه چه نقشی ایفا خواهند کرد؟

جان رایس معاون رئیس و مدیر بخش بین الملل شرکت جنرال الکتریک آمریکا در این خصوص گفت: "من نمی دانم که چه زمانی بازارهای ایران باز خواهدشد. حدس خود من این است که یک روز چنین اتفاقی رخ خواهد داد. ایران به زیرساخت نیاز دارد. اگر دولت آمریکا و دولت‌های دیگر بگویند حالا زمان فعالیت اقتصادی در ایران فرارسیده است، شرکت‌هایی همانند شرکت ما حاضر هستند این کار را انجام بدهند."

بازدید: 82

  1. با تشکر از مطلب خوبتون
    موفق باشید
    کارشناسی ارشد شهرسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی خوش آمدید.

اپارتمان فروشی ،دست اول دوخوابه،رشت شهرک فرهیختگان سند تکبرگ،تلفن: ۰۹۲۰۳۸۵۸۶۷۵ دفترکار نسقی مناسب ۷تا۱۲ متری طبقه اول بر خیابان ولی عصر رشت. تلفن:۰۹۱۲۳۸۵۸۶۷۵  
رفتن به نوارابزار